Geçmiş olduğumuz günler içerisinde boşanmış olduğu eşi Acun Ilıcalı’nın kızıyla beraber paylaşım gerçekleştirdiği fotoğrafa kalpli yorum gerçekleştiren Şeyma Subaşı, bu defa ise ”Güzellik kendin olma konusunda karar verdiğin zamanda başlar” ifadelerine yer vererek iç çamaşırı bulunmayan bir pozunu paylaşmış oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı çok sık bir şekilde isminden söz ettirmeye devam eden Şeyma Subaşı, son paylaşmış olduğu pozundan dolayı tekrar gündeme gelmiş bir durumda. Subaşı en son 2018 senesi içerisinde göğsünün hemen yan tarafına yaptırmış olduğu ”Yapabilecek olduğuna inandı ve yaptı” şekline bir anlam taşıyan dövmesini gösterip özel bir poz verdi.

Yaşamının çok büyük bir bölümünü tatil ile birlikte spora ayırmasıyla sürekli gündemde bulunan Şeyma Subaşı, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım içerisinde ”Güzellik aslında sen kendin olmaya karar verdiğin zamanda başlar” ifadelerine yer vererek iç çamaşırı olmayan bir poz vermiş oldu. Subaşı’nın yapmış olduğu bu söz konusu özel paylaşımına ise kısa zaman içerisinde binlerce sayıdaki yorumla beraber beğeni gelmiş oldu.