2014 yılında ‘Mucize’ adlı tekli çalışmasıyla müzik piyasasına giriş yapan Doktor Asil Mucize, söz ile müziği Sezen Aksu imzasına sahip bulunan ‘Tükeneceğiz’ ismine sahip tekli çalışmasını AMP Prodüksiyon etiketi ile müzikseverlerle buluşturmuş durumda.

Sezen Aksu’nun hiç bir ücret talep etmeden vermiş olduğu ‘Tükeneceğiz’ isimli şarkı için Doktor Asil Mucize, elde edilecek bütün gelirlerin pandemi döneminin başlangıcından bu yana dek fedakar bir şekilde hizmet vermeyi sürdüren sağlık personellerinin çocuklarının eğitimi amacıyla kullanılacak olduğunu belirtti. Sektör içerisinde geçen yedi senelik çok uzun bir zaman zarfında pek çok farklı şarkıyla beraber albüme imzasını atmış bulunan Asil Mucize, sanatçı kimliğinin yanında doktorluk mesleğini de fazlasıyla büyük bir özveri ile devam ettirmektedir.

Asil Mucize’nin kendine özgü yorumuyla beraber tekrardan güncellenmiş bir hale gelen ‘‘Tükeneceğiz’’ ismine sahip şarkının düzenlemesine bakıldığında ise Mustafa Arapoğlu ile Hatem Tutkuş’un, Mix ve Mastering işlemlerinde de Emre Kıral’ın imzası olduğu göze çarpıyor alıyor. Asil Mucize’nin tekrardan yorumlamış olduğu bu özel şarkının klibi de başarılı yönetmenlerden Buğra Karaçam yönetmenliğiyle covid-19 tedbirlerine uygun olarak İstanbul ilinde çekildi.