Türk müziğinin efsane isimleri arasında yer alan ünlü şarkıcılardan Sibel Can, 2019 senesinin Kıbrıs içerisinde sahnede uğurladı. Bir otel içerisinde konser vermek amacıyla sahne alan Sibel Can, sahneye çıktığı esnada fazlasıyla talihsiz bir kaza yaşayarak herkesi korkuttu.

Konserin gerçekleşeceği salonu dolduran konukların arasından şarkı söyleyip yürümeye başlayan Sibel Can, sahneye çok kısa bir mesafe kalmışken yan bastığı için dengesini yitirdi. Ani bir şekilde yere düşen Sibel Can’ın yardımına ise orda yer alan güvenlik ekiplerinin yanı sıra yanından geçerek gittiği hayranları koşmuş oldu. Kısa zaman içinde kendisini toparlamayı başaran Sibel Can, düştüğünde hızlıca ayağa kalktı ve şarkısına kalmış olduğu yerden devam etmeye başladı.

Ardımızda bıraktığımız hafta bir otel içerisinde sahneye çıkmış olan Deniz Seki, şarkı söyleyip sahne üzerinde yürüdüğü esnada platformla aydınlatma arasında yer alan boşluğu göremediğinden dolayı ani bir şekilde yere kapaklanmıştı. Personeller ile birlikte konuklar bir anlık korku yaşamış olsalar bile Seki, kısa zaman içinde yardımlar sayesinde ayağa kalkmayı başarmıştı. Durumunun iyi olduğu görülen şarkıcı, konserine de kalmış olduğu yerden devam etmeye başlamış ve düşmesiyle ilgili olarakta ”Nazar değdi” ifadelerine yer vermişti.