Yaklaşık olarak 1 yıl önce tanışıp aşk yaşamaya başlamış olan şarkıcılardan Sıla Gençoğlu’yla ünlü şeflerden Hazer Amani, 13 Ocak tarihinde evlenecekler. Yakın dostlarının katılmasıyla birlikte dünya evine girecek olan Sıla’nın 1.5 aylık hamile olduğu ileri sürüldü.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Sıla Gençoğlu, geçmiş olduğumuz kış ayları içerisinde arabada sarmaş dolaş görüntülenmiş olduğu şeflerden Hazer Amani’yla ocak ayının 2. haftası Roma’ya giderek nikah masasına oturmuş olacak. Gerçekleşecek bu nikah töreni için çiftin ailelerinin yanında yakın dostları da katılım sağlayacak. Ünlü çift, nikah töreniyle ilgili olarak 130.000 Türk Lirası tutarında harcama yapacak.

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programın yapmış olduğu habere bakılırsa: İlişkisini herkesin gözleri önünde yaşamaya başlayan Sıla Gençoğlu, şu anda 1,5 aylık hamile durumda. Yaşı daha çok ilerlemeye başlamadan anne olma konusunda isteği olan 39 yaşında bulunan Sıla, bu şansı hiç bir şekilde kaçırmamak amacıyla sevgilisiyle evlenme konusunda bir karar aldı. Sıla’nın geçmiş olduğumuz aylar içerisinde Kıbrıs’a gidip anne olabilmek amacıyla yumurtalıklarını dondurmuş olduğu da ileri sürülmüştü.

Yeni seneyi de beraber kutlamış olan Sıla ile birlikte Hazer Amani, aşklarını Instagram hesapları üzerinden açık bir şekilde ilan etmiş oldu.