Denizli ili içerisinde bir tane iş yerinde meydana gelen ve üç vatandaşın yaralandığı açıklaması yapılan silahlı çatışma esnasında vurulanlar arasındaki 57 yaşında olduğu öğrenilen baba götürüldüğü hastane içerisinde gerçekleştirilen bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi.

Pamukkale ilçesinde yer alan Cafer Sadık Abalığlu Bulvarı’nun üstünde oto kiralamacı olarak faaliyetlerine devam eden dükkan üzerinde gerçekleşen olay esnasında; Ersin Ö. ile birlikte Ahmet Ü., Mustafa E. ve ayrıca Ali Ü.’nün aralarında iddialara bakılırsa, alacak verecek sorunlarından dolayı bir tartışma meydana geldi. Tartışmanın kısa zaman içerisinde kavgaya dönmesiyle iddialara bakılırsa her 2 tarafta birbirlerine silah kullanarak ateş açmaya başlamış oldu.

Meydana gelen çatışma esnasında baba Ahmet Ü. ile birlikte oğlu olduğu açıklanan Ali Ü.’nün yanı sıra Ersin Ö., silahlardan çıkmış olan mermilerle vuruldu ve yaralandı. Oğlu olduğu açıklanan Ali Ö.’yle beraber ağır yaralı bir şekilde hastaneye götürülen baba Ahmet Ü., burda gerçekleştirilen bütün müdahalelere karşın hiç bir şekilde kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi. Göğüs kısmından vurulmuş olan Ahmet Ü. hastanede hızlı bir şekilde ameliyata alınmıştı.

Olayla alakalı olarak polis ekipleri tarafından başlatılmış olan soruşturmanın ise devam ettiği açıklandı..