Denizli ili içerisinde alkollü bir tane eğlence merkezinde meydana gelen kavga esnasında bir kişi kafasına tabanca kavgasında vurulup darp edilmiş oldu. Kavga sırasında tabancanın da ateş almış olması kısa zamanlı bir paniğe sebep olurken, üç kişi gözaltına alınmış oldu.

Elde edilen bilgilere bakılırsa, söz konusu bu olay Pamukkale ilçesinde yer alan Pamukkale Bulvarı’nın hemen üstünde yer alan alkollü bir eğlence mekanı içerisinde gerçekleşti. İddialara bakılırsa, içerde eğlenmekte olan iki grubun arasında tartışma meydana geldi. Tartışma hemen sonrasında ise mekanın dışına taşmış oldu. Grup üyeleri arasından bir tanesi de belinde yer alan tabancayı çıkartıp B. M. adlı şahsın kafasına silahının kabzasını kullanarak vurdu. Bu esnada tabanca ateş aldığından dolayı da çok büyük bir panik meydana geldi. Söz konusu bu kavgayı da araya girmiş olan eğlence mekanı personelleriyle öteki müşteriler ayırmış oldu. Olayın hemen sonrasında çevrede yer alanların ihbarda bulunmasıyla bu bölgeye çok fazla sayıda polis ekibi ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Olayın yaşandığı yere intikal eden ekipler bölge üzerinde çok detaylı bir inceleme gerçekleştirirken, yaralı durumda bulunan şahısta ambulans aracılığıyla hızlı bir şekilde hastaneye götürüldü.

Kavgaya karışmış olan ve adları halen tespit edilemediği açıklanan üç kişi polis ekipleri tarafından gözaltına alınmış durumdayken, olayla alakalı bir soruşturma başlatıldığı ifade edildi.