Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde 2 kişinin arasında çıkmış olan silahlı ve bıçaklı kavgadan dolayı 1 kişi yaşamını kaybetti, 1 kişi ise yaralandı.

Alınmış olan bilgiye bakılır ise, Çamlaraltı Mahallesi içerisinde yer alan 6051 Sokak’ta bulunan bir tane restoranda müzisyenlik yaptığı öğrenilen Seyhan D. ve müşteri olarak gelen Onur D.’nin arasında sözlü bir tartışma çıktı. Kısa süre içerisinde kavgaya dönüşmüş olan bu olayda Seyhan D. mutfağa girip eline geçirdiği bıçakla beraber kendisini savunmaya çalıştı. Bu esnada Onur D’nin yanında taşımakta olduğu silahla rastgele ateş açmaya başlaması sonucunda mutfakta çalışmakta bulunan Denizlispor amigoları arasındaki Haydar Varan ve müzisyen Seyhan D. ise yaralandı.

Ağır yaralı bir şekilde Pamukkale Üniversitesi Hastanesine götürülmüş olan Denizlispor taraftarlarından Varan, burada gerçekleştirilen tüm müdahalelere karşın yaşamını yitirdi. Bacağından yaralanmış olan Seyhan D ise, aynı hastane içerisinde hızlı bir şekilde tedavi altına alındı.

Mutfakta yer alan çalışanlar ile birlikte görgü şahitleri de ifadeleri alınmak amacıyla olay yerine gelmiş olan polis ekipleri Kınıklı Polis Merkezine götürüldü. Polis ekipleri ise, olay yerinden hızlı bir şekilde kaçmış olan zanlı Onur D’yi Bağbaşı içinde kısa süreli yaşanan bir kovalamaca sonucunda arabasıyla yakalayıp gözaltına aldı.