Ünlü oyunculardan biri olan Canan Ergüder’in meme kanserine yakalandığını açıklamasının hemen sonrasında 34 yaşında olan ünlü şarkıcılardan Şimal’e de kanser teşhisinin konulduğu açıklandı. Tedavisine başlanmış olan Şimal, saçlarını kestirmiş olduğu özel bir videoyu paylaşıp sevenleri için de kötü haberi vermiş oldu.

Menajerimi Ara adlı dizinin başrol oyuncularından biri olarak öne çıkan Canan Ergüder, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşım içerisinde meme kanserine yakalanmış olduğunu ve 1,5 ay öncesinde de ameliyat olduğunu duyurmuş oldu. Ergüder’in hemen sonrasında başka bir kötü haber ise genç şarkıcılardan Şimal’den gelmiş oldu.

YouTube’da açmış olduğu kanalına özel olarak arka arkaya çok özel şarkılar okuyarak sevenleriyle buluşturmaya devam eden Şimal, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım esnasında kansere yakalanmış olduğu konusunda bir duyuru yaptı. Ünlü durumda bulunan şarkıcı, gerçekleştirilen biyopsinin hemen sonrasında ise meme kanseri tanıtı ile beraber kemoterapiye de başlamış oldu. Saçlarını kestirmiş olan Şimal, son halini de sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamış oldu.