Senelerdir mücadeleye devam ettiği kaçış sendromu isimli hastalığıyla aylar boyunca yoğun bakım içerisinde yatmış olan ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil, geçmiş olduğumuz hafta içerisinde tekrardan hastaneye götürüldü. Şovmenlerden Mehmet Ali Erbil günler geçtikten sonra kalmış olduğu hastanede objektiflere yakalandı.

Çok yakın bir zamandan önce Hababam Sınıfı filmiyle ilgili olarak sete girmiş olmanın heyecanını yaşamış olan Mehmet Ali Erbil, evinde rahatsızlandıktan sonra tekrardan hastaneye götürüldü. Erbil, kısa bir zaman boyunca yoğun bakımda kaldıktan hemen sonrasında normal odaya alındı ve burda da fizik tedavisi görmeye başlamış oldu. Şovmenin menajeri görevini sürdüren ve aynı zaman içerisinde yakın arkadaşlarından bir tanesi olarak öne çıkan Stelyo Pipis, Erbil’e ait en son görüntüyü paylaştı. Tekerlekli sandalye üzerinde gülümseyip poz vermiş olan Mehmet Ali Erbil’in vücuduna takılmış olan aparatta dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.

TV8 ekranları üzerinde sunuculuk yapmakta olan Seray Sever, geçmiş olduğumu gün gerçekleşen yayını esnasında Mehmet Ali Erbil ile alakalı olarak şu ifadelere yer vermişti: ”Geçmiş olduğumuz hafta ziyaret için gittim. iki üç günden beri hiç bir şekilde yemek yiyememiş. Bu esnada artık sigortası da işlememekte, sigortası daha önceki hastalığı içerisinde geçerli bir durumdaymış. Aylık olarak 100.000 Türk Lirası ila 150.000 Türk Lirası tutarında ödeme yapıyor hastaneye”