Boşanmış olduğu eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığından dolayı evine haciz gelmiş olan ve fazlasıyla da zor günler geçirdiği medyaya yansıyan ünlü türkücülerden Songül Karlı, ekranlara geri dönüş yapmak amacıyla imaj çalışmalarına başlamış oldu. Yenilenen imajını sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarının beğenisine sunmuş olan 47 yaşında bulunan Karlı, gençlere da adeta taş çıkartmış oldu.

Son zamanlarda gerçekleştirmiş olduğu çıkışlarla isminden söz ettirmiş olan Songül Karlı, ekranlara geri dönüş yapmak amacıyla da adeta gün saymakta. Sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamış olduğu pozlar ile magazin gündeminden hiçbir şekilde düşmemekte olan Songül Karlı, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde de imaj değişikliğine gitmiş idi. Bir müddettir kendisini spora vermiş olan 47 yaşında bulunan Karlı, son yapmış olduğu paylaşımla da gençlere taş çıkartmış oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde ekranlara dönüş yapacağının müjdesini vermiş olan Songül Karlı’nın Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu pozlara adeta beğeni yağmış durumda.

Beş sene boyunca devam eden evliliğini olaylı bir biçimde sonlandırmış olan ve de eski eşi Metin Yüncü’nün kendisini tam tamına 20 milyon Türk Lirası tutarında dolandırmış olduğunu iddia eden ünlü şarkıcı, katılmış olduğu program esnasında ‘Çocuğumla beraber bir kuru ekmeğe bile muhtaç kaldım’ şeklindeki ifadelere yer vermişti.