Songül Karlı, katılmış olduğu bir YouTube kanalındaki programda eski eşi Metin Yüncü’yle 2012 senesinde yapmış olduğu programın reytingi düştüğünden dolayı evlenmiş olduğunu ve kendisini istememekte olduğunu da itiraf etmiş oldu.

Son günler içerisinde eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırılmış olduğu şeklinde çıkan haberlerden dolayı gündemden hiç bir şekilde düşmemekte olan Songül Karlı, Ali Eyüboğlu’nun YouTube üzerinde yer alan programına konuk olarak katıldı. Program esnasında çok samimi itiraflarda bulunmuş olan Karlı, Metin Yüncü’yle alakalı bilinmeyenleri de burda açıklamış oldu.

Eski eşinin kendisini tam tamına 30 milyon Türk Lirası tutarında dolandırmış olduğunu açıkça ifade eden ve evine pek çok defa haciz gelmiş olan Songül Karlı, son yapmış olduğu evliliğin ise bir reyting uğruna yapılmış olduğu itirafında bulundu. Uğur Arslan ile beraber FOX kanalında senelerce Su Gibi adlı programın sunuculuğunu yapmış olan Karlı açıklamasında, ‘FOX kanalında yapmış olduğumuz program bir defa 89’uncu olduğunda yapımcılar geldi, ‘Bundan böyle evleneceksin’ ifadelerine yer verdi ve böylece de gelişmiş oldu. Yoksa Metin Yüncü, çok fazla görmüş olduğum, tanımakta olduğum ve sevdiğim bir insan değildi. Dört sene boyunca devam eden evliliğimizde bir yıl dahi evde değildi; 40 defa kapıya koydum ben onun kolilerini’ ifadelerine yer verdi.