Yakın bir zaman içerisinde ekranlarda boy gösterme konusunda hazırlıklar yapan Songül Karlı, yeni imajını da sosyal medya hesabı üzerinden kendisini takip eden takipçilerinin beğenisine sunmuş olu.

Son zamanlarda gerçekleştirmiş olduğu olduğu çıkışlardan dolayı isminden söz ettirmeye devam eden Songül Karlı, ekranlara geri dönme amacıyla da gün saymakta.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisine Bebek semtinde bir mekandan çıktığı esnada objektiflere yakalanan Songül Karlı, hayranları için de ekranlara geri dönecek olduğunun müjdesini açıklamıştı. Bu söz konusu gelişmenin ardından kendini spora vermiş olan Songül Karlı, imajı konusunda değişiklik yapmayı da hiç bir şekilde ihmal etmedi. Hem saçlarını hem ise kaşını değiştirmiş olan ünlü durumda şarkıcı, söz konusu bu yeni imajını da sosyal medya hesabı üzerinden kendisini takip eden hayranlarının beğenisine sunmuş oldu

Tam tamına beş sen botunca devam een evliliğini olaylı bir biçimde sona erdiren ve ayrılmış oluğu eski eşi Metin Yüncü’nün kendisini tam tamına 20 milyon Türk Lirası tutarına dolandırmış olduğunu iddia eden ünlü şarkıcı, katılmış olduğu program esnasında ‘Çocuğum ile beraber kuru ekmeğe muhtaç kaldım’ şeklindeki ifadelere yer vermişti.