Yılbaşında gerçekleştirecek olduğu konserinden hemen önce eşi Özlem Ada Şahin’le ve ailesiyle beraber zaman geçirmiş olan Berkay, Arda Turan’a bir tazminat davası açacak olduğu haberleriyle alakalı olarak konuşma gerçekleştirdi.

2. Sayfa’ya konuşma gerçekleştirmiş olan Berkay; ”Bizler herhangi bir dava açmadık ancak ben anlaşmış olduğum firmadan toplu bir para aldığımdan dolayı onların bir kazanç eksisi mevcut onlar açarsa açar” ifadelerine yer verdi.

Konuşmuş olduklarının tekrar çarptırılmış olduğunu da ifade eden Berkay sözlerine şöyle devam etmiş oldu; ”Şimdi ben tam 14 tane konserin parasını almıştım ancak bu şekilde bir olay olduğundan dolayı 14 tane konser gerçekleşmedi. Ancak o şekilde bir şey olursa firmanın yanında olurum.

2. bebekleri için bir isim düşünmediklerini ifade eden çift, kız olur ise adının belli olduğunu ancak erkek olur ise bir isim düşünmemiş olduklarını da ifade etti.

Olay nasıl gelişmişti?

Futbolculardan Arda Turan arkadaş grubu ile Emirgan’da yer alan gece kulüplerinden ”Gizli Kalsın” isimli mekana gitti. Mekan içerisinde Berkay ile eşi Özlem Ada Şahin de yer almaktaydı. Gecenin ilerleyen saatleri içerisinde Arda ile Berkay’ın arasında arasında bir kavga çıktı. Arda Turan kafa atmış olduğu Berkay’ın burnunu kırdı. Olayın yaşandığı gece Turan, Berkay’ın tedavi görmekte olduğu hastaneyi de silah ile bastı. Turan’ın ayrıca Berkay’a ”Eşine bir laf attıysam kafama sık” demiş olduğu da ortaya çıkmıştı.