Mustafa Sandal’dan boşandıktan hemen sonra, iş adamlarından Saadettin Saran ile yeni bir aşka yelken açmış olan Emina Jahovic, evlilikle ilgili soru karşısında çok utandı.

Emina Jahovic 10 seneli eşi Mustafa Sandal’dan geçmiş olduğumuz haziran ayı içerisinde boşandı. Sırp asıllı şarkıcı Emina, boşanmanın üzerinden çok kısa bir süre geçtikten sonra iş adamlarından Saadettin Saran ile bir aşk yaşamaya başladı.

Sadettin Saran’la çok güzel bir birliktelik yaşamakta olan şarkıcı Emina Jahovic, geçtiğimiz akşam üstü Nişantaşı’da objektiflere yakalandı. Habertürk tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, bir mekan içerisinde genç bir erkekle kahve içerek sohbet etmiş olan Jahovic’e mekan çıkışında yanında yer alan erkek arkadaşı konusunda bir soru soruldu.

Şarkıcı bu sorunun açıklamasında ise; ”Kendisi benim modacım Amor Gariboviç. Bana çok özel bir gece için mükemmel bir elbise dikecek. Onunla ilgili ayrıntıları konuşuyorduk” şeklinde bir yanıt verdi.

Emina Jahovic ayrıca gazeteciler tarafından sorulan; ”Sadettin bey ile herhangi bir evlilik düşünceniz var mı?” şeklindeki soru karşısında çok utangaç tavırlarla yanıt verirken; ”Şu anda herşey çok güzel gidiyor, bakalım” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Mustafa Sandal ile Emina Jahovic ayrılığı herkes tarafından çok fazla eleştirilirken gündeme de adeta bir bomba gibi düşmüştü.