Uzun boya sahip esmer bir arkadaşı ile Nişantaşı semtinde bir akşam yemeği yemiş olan Tamer Karadağlı, mekan çıkışında objektiflere yakalandığında bayağı bir gerilmiş oldu. Flaşların patlamasından hemen sonra Karadağlı, yanında yer alan kadına ”Sen hemen arabaya geç, ben hemen geliyorum” ifadelerine yer vererek vale parasını ödemeye koyuldu. Tamer Karadağlı’nın çok gizemli durumda bulunan kız arkadaşının ise Iraz Yıldız olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

Tamer Karadağlı’yla yakalanmış olan Iraz Yıldız 1997 senesi içerisinde dünyaya geldi. Yıldız, 1967 senesinde dünyaya gelen Tamer Karadağlı’dan tam tamına 30 yaş ufak. Iraz Yıldız Uluslararası Antalya Piyano Festivalinin Genç Yetenekler Konseri esnasında sahne altı. 2010 senesi içerisinde ”Fazıl Say ve Arkadaşları” isimli projenin dahilinde de pek çok konser vermiş oldu.

2017 senesinin Eylül ayı içerisinde Maestro Howard Griffits ile birlikte Wien Radio Symphonieorchester eşliğiyle Fazıl Say’ın China Rhapsody ismine sahip piyano ve orkestra eserini Viyana’ Sony Classical’le kaydetmiş durumdadır. Eğitim dönemine ise Brüksel Royal Konservatuvarı içerisinde (Koninklijk Conservatorıum of Brussels) Profesör Boyan Vodenitcharov’le beraber, şu zamanlarda ise Codarts Rotterdam içerisinde Bart van de Roer’le sürdürmektedir.

Tamer Karadağlı’yla yakalanmış olan Iraz Yıldız’ın sosyal medya hesabı üzerinden Karadağlı’yla fotoğraf paylaşmış olduğu da ortaya çıkmış oldu.