Haluk Levent’in gerçekleşen konserine, sahneye ani bir şekilde fırlayıp dans etmeye başlayan yaşlı kadın damgasını vurmayı başardı. Asuman adına sahip olan yaşlı kadının eğlenceli durumdaki dansının altından ise, o gün kanseri yenmiş olduğu gerçeği ortaya çıktı.

Haluk Levent, sosyal medya hesabı üzerinden sahnede şarkı söylediği esnada aniden sahneye çıkmış olan yaşlı kadının dans etmekte olduğu anlarını paylaştı.

Adının Asuman olduğu ifade edilen süper babaanne, Haluk Levent’in sahnesine çıkıp coştukça coşmaya başladı. Fazlası ile enerjik bir durumda gözüken Asuman babaannenin, o gün kanseri yenmiş olduğu haberini aldığı bilgisine ulaşıldı.

Levent ise, bu videonun açıklamasına ”Bazen sahneye bir tane süper babaanne fırlayabilir” şeklinde bir not yazdı. Haluk Levent’in yapmış olduğu bu paylaşımı ise takipçileri tarafından çok büyük bir ilgi gördü.

Diğer taraftan ise konserinden paylaşımlar gerçekleştiren Haluk Levent, konserinde en ön sıralarda yer alan erkek hayranlarının videosuna da çok daha esprili bir yorum gerçekleştirdi. Levent videonun açıklamasına; ”Dün akşam (sürekli olduğu gibi) güzel durumdaki kızlar en ön taraftan konserimi izlediler” şeklinde bir not düştü. Bir sonraki paylaşımı içerisinde bayan hayranlarının ön sıralarda yer aldığı videoya ise ”Yeni sene şakasıydı tamam. Önde yer alan erkekleri dövüp arkaya yolladım” şeklindeki bir yorumla takipçilerini yüzünü güldürmeyi başarmış oldu.