En son Acun Ilıcalı’nın yeni yarışması olarak karşımıza çıkan Exatlon Türkiye YouTubers programı esnasında bir sunuculuk yapmış olan Oğuzhan Uğur, YouTube kanalı üzerinde yayınlamış olduğu videosu üzerinde performansı fazlasıyla beğenildiğinden dolayı Survivor programı üzerinde de sunuculuk yapacak olduğunu ifade etti.

Youtube platformu üzerinde çekmekte olduğu ‘Pinç’ ile birlikte ‘Mevzular’ isimli programlarıyla sosyal medya üzerinde adeta bir fenomen haline gelmiş olan Oğuzhan Uğur, son videosu içerisinde Acun Medya’da işe başlamış olduğu konusunda bir duyuru yaptı. Acun Ilıcalı’nın geçmiş olduğumuz haftalarda YouTuber’larla yapmış olduğu Exatlon Türkiye isimli yarışma programında sunuculuk yapmış olan Uğur, yeni programla alakalı müjdesini de vermiş oldu.

Geçmiş olduğumuz gün yayınlamış olduğu videosu üzerinde yeni işinden de söz eden Oğuzhan Uğur; ”Acun Medya şirketinde işe başladım artık arkadaşlar. Ek iş yapmaktayım Acun Medya’da, Survivor başlayacak sizin de bildiğiniz gibi. Evvelinde Exatlon üzerinde benim performansımı sağ olsunlar ki çok fazla beğenmişler. Ondan dolayı da aynı performansı Survivor programında da görmek istediler” ifadelerine yer verdi.