Ünlü bir durumdaki İngiliz asıllı şarkıcılardan Rita Ora, son dönemler içerisinde sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu cesur pozlardan dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmekte. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde bikinili pozu ile gündem olmayı başaran güzel şarkıcı, son yapmış olduğu paylaşımla birlikte yine dikkatleri üstünde toplamayı başardı.

Instagram platformu üzerinde yer alan hesabında 15,7 milyon tane takipçisi bulunmuş olan ünlü şarkıcılardan Rita Ora, sütyensiz bir durumdaki pozunun paylaşımını yaptı. Rita tarafından ”Kaptan demekte ki: Lütfen hiç bir şekilde parlak bir şey giymeyin” şeklindeki notla paylaşmış olduğu söz konusu bu fotoğraf 650.000 tanenin üstünde beğeninin yanı sıra binlerce sayıda yorum almış oldu.

İngiliz asıllı ünlü şarkıcılardan Rita Ora’nın sütyensiz bir şekilde yapmış olduğu paylaşımı adeta bir beğeni yağmuruna tutulmuş oldu.

Diğer taraftan İngiliz asıllı ünlü ve başarılı şarkıcılardan Rita Ora, geçmiş olduğumuz günler içerisinde beyaz renkli iç çamaşırlarıyla vermiş olduğu başka bir pozu Instagram hesabı üzerinden paylaşmıştı. Rita’nın söz konusu bu paylaşımı da yüz binlerce sayıda bir beğeni almış durumdayken, Galatasaray Spor Kulübünün eski yıldızlarından biri olan Podolski’nin fotoğrafı beğenmiş olması da çok fazla dikkat çekmiş idi.