43 yaşında bulunan başarılı sanatçılardan Gülşen, 2020 senesinin ilk konserini İstanbul ilinde yer alan büyük bir eğlence merkezinde vermiş oldu. Konser esnasında çektirmiş olduğu fotoğrafları Instagram hesabı üzerinden yayımlayan Gülşen’in giydiği kıyafet ise takipçilerini ikiye bölmüş bir durumda.

Son zamanlar içerisinde konserleri esnasında giymiş olduğu cesur kıyafetlerinden dolayı gündeme gelmiş durumdaki Gülşen, bu defa ise beyaz renkli derin yırtmaç detaylı bir elbise tercih ederek giydi. Bir tane çocuk annesi olmasına karşın fiziğinden dolayı göz kamaştırmayı başaran Gülşen’in tercih ettiği bu cesur kombini de kendisini takip edenleri ikiye bölmüş durumda.

Gülşen’in sahnesinde giymiş olduğu kıyafetini beğenenlerin yanında beğenmeyerek eleştirenler de oldu. Sosyal medya kullanıcılarından büyük bir kısmı Gülşen’in giymiş olduğu bu elbisesini geceliğe benzetip ”Kombinezon” şeklinde bir yorumda bulundu. Gülşen’le ilgili olarak ”Kıyafet üstünde çok güzel duruyor ancak sanki biraz sabahlığa benzemekte” yorumunun yanı sıra ”Ne tarzı yahu resmen bir geceliktir bu” ile ”Çeyizi içerisinden saten bir gecelik giymiş” şeklinde yorumlar yazıldı.

Bütün bunların yanında Özge Ulusoy ile birlikte Aynur Aydın, Enis Arıkan ve ayrıca Metin Arolat benzerindeki ünlü isimler Gülşen’in giymiş olduğu elbiseye hayran kaldı. Ünlü durumdaki isimler emojiler kullanarak Gülşen’e tam not vermiş olduklarını açıkça gösterdi.