Yeğeni olan Burcu Başoğlu’yla skandal bir takım görüntüleri ortaya çıkmış olan sunuculardan Murat Başoğlu, sosyal medya üzerinden kendine; ”Cehennemde sende bu şekilde yanacaksın” cümlesini kullanana takipçisine küfür etti.

Murat Başoğlu’nun (50) Bodrum ilçesi içerisinde 1.5 sene önce bir tane teknede yeğeni Burcu Başoğlu (35)’yla bazı görüntüleri ortaya çıkmış ve bu ortaya çıkan skandal fotoğraflar ise aylar boyunca konuşulmuştu.
Skandalın hemen sonrasında ise Hande Bermek, tepkiler artmaya başladığı için 11 Eylül 2017 tarihi içerisinde evliliğini sonlandırmıştı. Fakat Hande Bermek ile birlikte Murat Başoğlu aynı ev içerisinde yaşamayı sürdürmüştü.

Murat Başoğlu’yla birlikte öz yeğeni Burcu Başoğlu’nun hakkında ”hayasızca bir davranışta bulunmak” suçlaması ile 6 aydan 1 seneye kadar hapis cezası istemi ile açılmış olan davada her 2 tane sanık içinde geçmiş olduğumuz mart ayı içerisinde bir beraat kararı çıkmış idi.

Murat Başoğlu geçmiş olduğumuz gün sosyal medya hesabı üzerinden kendisine olumsuz bir şekilde yorum yapmış olan bir takipçisine çok sert çıktı. Murat Başoğlu, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu videoya ”Ne güzelde yanıyor bu odunlar” şeklinde bir not yazdı.

Bir tane takipçisinin ise ”Cehennemde sende bu şekilde yanacaksın” şeklinde yorum yazması üzerine Başoğlu adeta çileden çıktı.

Takipçisinin bu yazmış olduğu yorumuna sinirlenmiş olan Murat Başoğlu; ”Arkadaşlar yaşamımda hiç bir tane sosyal medya üzerinde adam satın almadım yazılanlara bakılır ise adam değiller, o sebepten dolayı para etmezler burada olmayı istemeyen s… olup gitsin” şeklinde bir yanıt verdi.