Emniyet kemeri takılı olmadığı için araçtan fırlayan şoför olayın yaşandığı yerde otomobilinin altında kalıp yaşamını yitirdi.

Denizli ilinin Sarayköy ilçesi içerisinde, yoğun sisten dolayı meydana gelmiş olan kaza esnada takla atan aracının altında kalmış olan şoför Ali Şen (25), hayatını kaybetti.

Meydana gelen bu kaza ise, dün saat 09:00 civarında, Osman Akça Kavşağı üzerinde gerçekleşti. Denizli’nin il merkezi istikametine doğru seyir halinde bulunan Ali Şen, yoğun sisten dolayı ani bir şekilde önünde görmüş olduğu otobüse çarpmamak amacıyla ani bir fren yaptı. Ali Şen yapmış olduğu ani frenden dolayı, 45 HD 0531 plakasına sahip olan otomobilinin direksiyon kontrolünü yitirdi. Otomobil, bir anda karayolundan çıkıp takla atmaya başladı. Emniyet kemerinin takılı olmadığı tespit edilen Ali Şen, aracın içinden fırladı. Takla atmış olan otomobilinin altında kaldığı açıklanan Ali Şen, olayın yaşandığı yerde hayatını kaybetti. Olayın gerçekleştiği yere ise ihbarlar üzerine polis ve acil yardım ekipleri sevk edildi. Kazanın meydana geldiği yere intikal eden polis ekiplerinin gerçekleştirdikleri detaylı incelemeden sonra Ali Şen’in cansız bedeni, Sarayköy Devlet Hastanesinin morguna götürüldü. Polis ekipleri ise, yaşanmış olan bu kaza ile alakalı olarak bir soruşturma da başlattı.