Sibel Can geçtiğimiz akşam Palmali Holding şirketinin Çırağan Sarayı içerisinde gerçekleştirilen 20. sene daveti kapsamında sahneye çıktı. Mubariz Gurbanoğlu Masimov’un ev sahipliği ile düzenlenmiş olan bu davete Fikret Orman ile birlikte Bülent Eczacıbaşı, Hülya Avşar, Orhan Gencebay ve Mahsun – Ece Kırmızıgül gibi sanatla iş dünyasının en ünlü isimleri katılım gerçekleştirdi.

Davete girdiği esnada muhabirlerin sorularını cevaplamış olan Mahsun Kırmızıgül ise; ”Mucize 2” isimli film fragmanının ilk filmine oranla daha fazla izlenmiş olduğunu ifade etti; ”Ülkemiz içerisinde pek çok engelli insanımız mevcut. Bu filmimiz onlar için, herkesin birer mucizeye ihtiyacı bulunuyor.”

12 seneden beri sahneye çıkmamakta olduğunu da ifade eden Kırmızıgül sonrasında ise ”Belki de benim için farklı bir mucize gerçekleşir. Dinleyicilerimi de mahrum bırakmayı istemiyorum” ifadelerine yer verdi. Gece esnasında sahneye çıkmış olan Sibel Can ise; ”Severek Ayrılalım” ismine sahip olan şarkısında Orhan Gencebay ile bir düet yaptı. Şarkıcı daha sonrasında ise Mahsun Kırmızıgül’ün de yanına gidip ”Kardeş Türküsü”nün eşliğinde sanatçıyı sahneye çıkması için davet etti.

Kırmızıgül sahnedeki açıklaması içerisinde; ”12 seneden beri sahneye çıkmadığımdan dolayı çok zorlanıyorum, birlikte söyleyelim” ifadelerine yer verdi ve de Sibel Can ili birlikte ”Mihriban” isimli şarkısını okudu.