Türkiye’yi çok büyük bir üzüntüye boğmuş olan Elazığ depreminin hemen sonrasında Megastar Tarkan’ın, AFAD’a tam tamına 100.000 Türk Lirası tutarında bir bağış yapmış olduğu bilgisine ulaşıldı.

Merkez üssü Elazığ ilinin Sivrice ilçesi olarak açıklanan ve pek çok çevre kent üzerinde de hissedildiği açıklanan 6.8 büyüklüğüne sahip deprem esnasında halen enkaz altında bulunanlar kurtarılmaya çalışılmaktayken, Türkiye’nin yamamında çok büyük yardım kampanyaları başlatılmış oldu.

AFAD’a şu zamana dek miktarı açıklanmamış yardımlar aralıksız olarak sürerken, ünlü durumdaki sanatçılar da harekete geçmiş bir durumda. Haluk Levent ilk sırada yer almak üzere Demet Akalın ile birlikte Yılmaz Erdoğan, Şahan Gökbakar ve Yusuf Güney gibi pek çok sanatçı depremzedelerin yaralarını sarabilmek amacıyla elini taşın altına koymuş durumda.

Elazığ ili içerisinde Türkiye’yi çok büyük bir üzüntüye boğmuş olan 6.8 büyüklüğüne sahip depremin hemen sonrasında ünlü sanatçılardan biri olan Tarkan, Afad’a tam tamına 100.000 Türk Lirası tutarında bağış yapmış olduğu bilgisine ulaşıldı.