Çok sık bir şekilde çıkmış olduğu seyahatlerden dolayı isminden söz ettirmeyi başaran Şeyma Subaşı, katılmış olduğu bir program esnasında Guido Senia’yla çıkmış olduğu tatillerin parasını sevgilisinin ödemekte olduğunu ifade etti.

Nerdeyse her bir gününü seyahatte geçirmekte olan Şeyma Subaşı, tekrar magazin gündemi üzerinde fazlasıyla konuşulacak açıklamalar gerçekleştirdi. Subaşı, tatilleri esnasında yer alan giderleri kimin karşıladığını da açıkça ifade etti.

Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde Acun Ilıcalı’ya canlı yayın esnasında gönderdiği ”Miami oteli ve parayla alakalı” şeklindeki mesajdan dolayı dikkat çekmiş olan Şeyma Subaşı, söz konusu bu durumu da ”Sonuç olarak bizim Acun’la bir çocuğumuz bulunuyor. Konuşmuş olduğumuz maddi ve manevi pek çok husus var. Bunlardan birinin canlı yayına çıkmış olması elbette ki de benim kaderimdir, yapabilecek bir şey de yok” ifadelerine yer vererek açıklamıştı.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde sevgilisi Guido Senia’yla beraber Arabistan’da yer alan Riyad kentine tatile gitmiş olan Şeyma Subaşı, YouTube üzerinde yayınlanmakta olan Magazin Noteri isimli programda tatille ilgili paraları kimin ödemekte olduğunu da açıkladı. Subaşı açıklaması içerisinde ”Acun Melisa ile çıkacağımız üç tane tatilimi karşılamakta anlaşmamız böyle. Guido ise bütün tatil masraflarını ödemekte bana kuruş bile ödetmiyor. Guido’yla çıkmış olduğum tatilim de çok farklı bir şey, bir kuruş ödeme yapmışlığım da yok zaten” ifadelerine yer verdi.