Juventus Kulübünde forma giymekte olan Cristiano Ronaldo, hakkında çıkmış olan tecavüz iddiaları ile alakalı bir konuşma gerçekleştirdi. Ronaldo açıklaması içerisinde; ”Tecavüzle ilgili suçlamalar ailem için fazlasıyla iğrenç ve çok daha acı verici ancak benim vicdanım rahat olduğundan dolayı sakin kalmaktayım” ifadelerine yer verdi.

İtalya Ligi içerisinde Juventus Kulübünde forma giymiş olan Cristiano Ronaldo, kariyeri ile alakalı açıklamalar gerçekleştirdi. Portekiz basın kaynaklarına konuşma gerçekleştiren yıldız durumdaki futbolcu, geçmiş olduğumuz dönemler içerisinde basında çok geniş bir şekilde yer alan tecavüz konusundaki iddialarla ilgili de konuşma gerçekleştirdi.

Juventus Kulübüne 112 milyon euro tutarındaki bir ücretle transferi gerçekleşen Cristiano Ronaldo, 2018 senesinin kariyeri yönünden en başarılı sene olduğunu ifade etti. Record’a konuşma gerçekleştiren Cristiano Ronaldo, açıklamasında; ”2018 senesi kariyerimin en iyi senesiydi. Juventus Kulübünde çok mükemmel bir takıma sahip durumdayız. Şampiyonlar Ligini kazanabilmeyi hayal etmekteyiz ancak bunu da bir saplantı durumuna getirmememiz gerekiyor. Torino içerisinde herkes beni fazlasıyla iyi bir şekilde karşıladı. Burda çok uzun seneler oynamak istemekteyim” ifadelerine yer verdi.

Tecavüz iddialarıyla alakalı olarakta bir konuşma gerçekleştiren Cristiano Ronaldo açıklamsı içerisinde; ”Tecavüzle ilgili suçlamalar ailem için fazlasıyla iğrenç ve çok daha acı verici ancak benim vicdanım rahat olduğundan dolayı sakin kalmaktayım.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.