Şarkıcılardan Hadise, televizyon programı içerisinde annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihara teşebbüs etmiş olduğunu ifade eden modacılardan Nur Yerlitaş’a fazlasıyla kızmış ‘Benim özel durumumu bütün Türkiye’yle paylaştı. Bizden bir an önce özür dilesin” ifadelerine yer vermişti.

Bu sabah ise Kanal D’de ekranlara gelen Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa telefonla bağlanmış olan Nur Yerlitaş; ”Hadise’den milyonlarca kez özür dilemekteyim” ifadelerine yer verdi.
İşte Yerlitaş’ın söylemiş olduğu sözleri;

”Şerefim üstüne yemin ediyorum ki, o canlı yayın esnasında ne konuştuğumu hiç bir şekilde hatırlamamaktayım. Ağustos ayı içerisinde ameliyat oldum. Ben bir anne ile alakalı kötü ne konuşabilirim? Kız kardeşinin tavrına çok fazla kızmıştım. Bak bu çok doğru. Hadise buna fazlasıyla üzülmüş, okudum. Hadise’den de özür diledim bunu aslında Seda Sayan’da çok iyi bir şekilde bilmekte…

Hadise beni arayarak özür diledi. 3 hafta geçtikten sonrasında ne oldu, o programa niçin bağlandım, ne yaşadım hiç bir şekilde bilmemekteyim… 1.5 seneden beri beyin kanseriymişim bilmemekteydim…
Hadise’den de özür diliyorum. 1.000 defa da dilerim. Acun beni aradı ‘’Seni Hadise arayacak’’ ifadelerine yer verdi. Aslında kadar zarif ve o kadar kibar biri ki… Milyonlarca kez özür dilemekteyim.” şeklindeki ifadeleri ile konuşmasını bitirdi.