”Charlie’nin Melekleri 3” isimli filmin yıldız kadrosu, önceki gün çekimler amacı ile Sultanahmet’teydi. Çekimin çok ilginç anları ise objektiflere saniye saniye yansıdı.

Elizabeth Banks’in yönetmekte olduğu, Kristen Stewart ile birlikte Ella Balinska, Naomi Scott, Sam Claflin, Noah Centineo ve Patrick Stewart’ın rol almakta olduğu ”Charlie’nin Melekleri 3” ( Charlie’s Angels ) adlı filmin İstanbul çekimlerine cumartesi gününde de hiç bir şekilde ara vermeden devam edildi. Set ise bu defa Sultanahmet’e kuruldu.

Four Seasons Hotel’in teras katı içerisinde gerçekleştirilmiş olan çekimler esnasında, Kristen Stewart görüntülenmekte olduğunun farkına bile varmadan futbol hususundaki bütün hünerlerini açık bir şekilde sergilemiş oldu. Sahnesini beklediği esnada örgü bir tane topu ayağında sektirmeye başlayan ünlü ve başarılı durumdaki oyuncuya başka bir tane set çalışanı da katıldı. Daha sonrasında ise bu ikili topu kim daha fazla sektirecek şeklinde bir yarış gerçekleştirdi.

Çekimler esnasında ezan okunmaya başlandığından dolayı ise, Elizabeth Banks devam eden çekimlere 10 dakika boyunca bir ara verme kararı aldı. Duymuş olduğu sesten dolayı fazlasıyla etkilenmekte olduğu görüntülere yansımış olan Naomi Scott ise, ezan bitene kadarki süre içerisinde ayakta ve de gözleri tamamen kapalı bir biçimde bekleyişini devam ettirdi..