Denizli ilinde yer alan Merkezefendi ilçesi içerisinde bir tane otomobille belediye otobüsünün çarpışmış olmasından dolayı 7 kişi yaralanmış bir durumda.

Adalet Mahallesi içerisinden Yenişehir yönüne doğru seyir halinde bulunan Çağrıhan Danışman’ın kullanmakta olduğu 20 BV 894 plakasına sahip bir otomobil, Bahçelievler Mahallesi’nde yer alan Uğur Mumcu Caddesi’nin kavşak kısmında Bayramyeri – 1200 Evler arasında sefer gerçekleştiren Ayhan Işık Köse’nin kullandığı 20 BLD 59 plakasına sahip belediye otobüsüyle çarpışmış bir durumda. Çarpışmanın etkisi ile beraber otomobil savrulduktan sonra, belediye otobüsü de yolun hemen yanında yer alan direğe çarparak durabildi.

İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın gerçekleştiği yere hızlı bir şekilde sağlık ekipleri ile beraber itfaiye ekipleri ve de polis ekipleri yönlendirildi. Kaza esnasında yaralanmış olan şoförlerle yolcular arasında yer alan Mustafa Demirkundak ile birlikte Gamze Demirkundak, Ahmet Çelik, Ömer Görkem Cankur ve İsmail Kabakçı olayın yaşandığı yere intikal eden ambulanslar aracılığıyla çevrede yer alan hastanelere götürüldü.

Yaralılar arasında yer alan Denizli Devlet Hastanesine götürülmüş olan Mustafa Demirkundak’ın sağlık durumunun ağır olduğu konusunda bir bilgiye ulaşıldı.