Denizli ilinde yer alan Çal ilçesi içerisinde çift sürdüğü bilgisine ulaşılan bir tane şahıs kullanmakta olduğu traktörün devrilmesinden dolayı altında kaldı ve ağır bir şekilde yaralanmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise söz konusu bu olay, Çal ilçesinde yer alan Kocaköy Mahallesi içerisinde gerçekleşti. Tarlaya giderek 20 NH 980 plakasına sahip bir traktörle çift sürmeye başlayan Musa Kılınç’ın kullanmakta olduğu traktör halen tespit edilemeyen bir sebepten dolayı ani bir şekilde kontrolden çıktı ve sonrasında devrildi. Kılınç ise devrilmiş olan traktörün altında kalmış oldu.

Durumun farkına varan çevrede bulunanlar ise hızlı bir şekilde 112’yi aradı ve yardım talep etti. İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında bu bölgeye jandarma ekiplerinin yanı sıra sağlık ekipleri ile birlikte itfaiye ekipleri de yönlendirildi. Olayın yaşandığı yere intikal eden itfaiye personelleri devrilmiş olan traktörün altında kaldığı görülen Kılınç’ı ortalama olarak 20 dakika devam eden bir müdahaleden sonra traktörün altından çıkartabildi. Kılınç daha sonrasında ise olayın yaşandığı yerde beklemekte bulunan ambulans aracılığıyla hızlı bir şekilde Denizli Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Kazadan hemen sonra jandarma ekipleri tarafından bir soruşturma başlatılmış olduğu açıklandı.