Kenan Doğulu’nun bir şarkısının klibinde oynamış bu genç kızı sizler de tanıdınız mı? Güzelliğin tamamen göreceli bir durumda bulunduğu dünya üzerinde göreceli olamayacak kadar güzelliğe sahip kadınlar arasında o ve ayrıca oyunculuk kariyeri içerisinde de fazlasıyla büyük bir yol katetmiş başarılı bir isimdir aslında Tuba Büyüküstün.

Tuba Büyüküstün, Mimar Sinan Üniversitesinde yer alan Sahne Dekor ile Tasarım bölümü içerisinde okuduğu esnada, okulda fotoğraf çekimi yapan bir tane fotoğrafçı tarafından tesadüf üstüne keşfedildi. Daha sonra da reklam filmlerinin yanı sıra klipler falan derken herkesin dikkatini çekmeyi başarmış oldu. Büyüküstün, Kenan Doğulu tarafından 2003 senesi içerisinden piyasaya çıkartılan ”Demedi Deme” isimli albüm içindeki ”Tanımamışsın” adlı şarkının klibinde rol aldı.

Klip içerisinde yalnızca birkaç saniyelik yakın plan görüntüsüne yer verilmiş olan güzel durumdaki oyuncunun kısmeti de aniden açılmış oldu. Güzel durumdaki oyuncunun en büyük rakiplerinden biri olarak gösterilmeye başlanan Beren Saat’in eşi Kenan Doğulu’nun klibi içerisinde oynaması da özellikle çok fazla dikkat çekmekte.

Daha sonra da ”Sultan Makamı” adlı dizide bir rol aldı. O dönemlerde ise güzeller güzeli bir oyuncu adayı olarak ön plandaydı. Büyüküstün’ün, güzelliğinden kesinlikle hiçbir şey kaybetmemiş olduğu, estetik bir durumdaki operasyonların kıyısından köşesinden geçmemiş olduğu da bu görüntüsünden çok fazla belli olmakta.