Denizli Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla 2019 senesi içerisinde yapılmış olan ulaşım çalışmalarının dahilinde yapılmış olan yol ile birlikte kaldırım çalışmalarının yanında 50 metrelik genişliğe sahip yeni çevre yoluyla beraber 30 metre genişliğine sahip cadde vatandaşların hizmete sunulmuş oldu.

Dev yatırımlar ile birlikte trafik problemini sürdürülebilir bir duruma getirmiş olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2019 senesi içerisinde yaşama geçirmiş olduğu ulaşım yatırımları ile çalışmalarını sürdürdü. Geçmiş olduğumuz sene Denizli ilinin tamamında 140 kilometre uzunluğa sahip asfalt bir yol yapmış olan Büyükşehir Belediyesi, bunun yanı sıra vatandaşları kış mevsiminde çamurdan yaz mevsiminde de tozdan kurtarabilecek 120 kilometrelik beton kilit parke yolun yanı sıra kaldırım çalışmasına imzasını atmış oldu. Bunun yanı sıra 50 metrelik genişliğe sahip yeni çevre yoluyla birlikte 30 metre genişliğe sahip cadde vatandaşların hizmetine sunulmuş oldu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2019 senesi içerisinde hizmete almış olduğu Denizli Büyükşehir Belediyesinin Kamyon ile Tır Garajı’nı da bitirip bir ilki gerçekleştirmiş oldu. HacıEyüplü Mahallesi içerisinde tam tamına 45.000 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilmiş olan Kamyon ile Tır Garajı bir taraftan nakliyecilikle alakalı sektörün büyük bir ihtiyacını gidermiş durumdayken öte taraftan ise şehir içindeki büyük araç parklanmalarının önüne geçilebilmiş bulundu.