Başarılı şarkıcılardan Aslı Hünel ve oyuncu olan abisi Saruhan Hünel’in 2 seneden beri devam eden küslükleri sona erdi. Umreye gidecek olduğu açıklanan abisi ile barışmış olan Aslı Hünel, yaşadıklarını da açık bir şekilde anlattı.

Aslı Hünel Açıklaması içerisinde; ”Birbirimize sıkı bir şekilde sarıldık. Helallik aldık ve verdik. Fazlasıyla duygulandık. Annem ile babam da fazlasıyla duygulandı. Et ile tırnak tabii ki de bir birinden ayrılmaz. Abimin bana ne kadar düşkün olduğunu herkes çok iyi bilmekte. Bunu bende çok iyi biliyorum. Ataerkil durumdaki bir toplumdan gelmekteyiz. tam 2 sene devam etti. Bugün ise artık bitti. Aslına bakacak olursak göz göze bakamadık. Aniden bir kenetlendik ve de ayrılamadık. Abim fazlasıyla çok ağladı bana sarıldığı zaman, ben de aynı o şekilde. ‘Çok iyi ol’ ifadelerini kullandı. Beni aslında fazlasıyla özlemiş olduğu da her halinden belli idi. Yaşam aslında o kadar kısa bir şeyki… Yazık ayrı geçmiş olan günlerimize. Bir zaman geçtikten sonra kırgınlıklarda ister istemez geçmekte. Abim geriye döndükten sonra da görüşmemizi devam ettireceğiz artık inşallah.” şekindeki ifadelerine yer verdi.

Saruhan Hünel’in umreye gitme kararı alması ile birlikte kardeşi Aslı Hünel’ile arasında bulunan küslükte sona ermiş oldu. Anne ve babalarınında barışma sağlandığından çok mutlu oldukları görüldü.