Denizli Büyükşehir Belediyesine ait olan Sosyal Etkinlik Merkezleri içerisinde üniversite sınavlarına hazırlanmaya devam eden gençler hayallerine kavuşabilmek amacıyla da çok sıkı bir disiplinle çalışmaya devam ediyor.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na aralıksız bir şekilde hazırlanmaya devam eden öğrenciler hayallerine kavuşabilmek amacıyla da Sosyal Etkinlik Merkezleri içerisinde çalışmayı sürdürüyor. Denizli ili içerisinde üniversite sınavları için hazırlık yapan mezun olmuş ve ayrıca lise son sınıfta öğrenim gören öğrenciler, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde yer alan Yenişehir Sosyal Etkinlik Merkezi’nin yanı sıra, Kayıhan Sosyal Etkinlik Merkezi ile birlikte Anafartalar Sosyal Etkinlik Merkezi, Atalar Sosyal Etkinlik Merkezi, Karaman Sosyal Etkinlik Merkezi ve de Anafartalar Sosyal Etkinlik Merkezleri içerisinde eğitim görmeye devama ediyor. Liseden mezun olan öğrenciler hafta içinde her gün sabah saatlerinden öğle saatlerine kadar Yenişehir Sosyal Etkinlik Merkezi ile birlikte Kayıhan Sosyal Etkinlik Merkezi, Anafartalar Sosyal Etkinlik Merkezi ve de Atalar Sosyal Etkinlik Merkezi içerisinde; 11. sınıfla beraber 12. sınıfta öğrenim gören öğrenciler de hafta sonunda Karaman Sosyal Etkinlik Merkezi ile birlikte Yenişehir Sosyal Etkinlik Merkezi, Kayıhan Sosyal Etkinlik Merkezi ve
de Anafartalar Sosyal Etkinlik Merkezi içerisinde YKS’ye hazırlanmaya devam ediyor.

Çok sıkı bir disiplinin yanı sıra modern eğitim metotları aracılığıyla sınavlara hazırlanmaya devam eden öğrenciler, Sosyal Etkinlik Merkezleri’nden fazlasıyla memnun bir durumda bulunduklarını ifade ederek, kendilerine karşı desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediyesine de her fırsatta teşekkür ediyor.