Şu zamanlarda Sefirin Kızı ismine sahip olan dizi içerisinde rol almaya başlayan başarılı oyunculardan Uraz Kaygılaroğlu, altı ay öncesinde meslektaşlarından Melis İşiten’le devam eden beş senelik evliliğini sona erdirdi. Rol almış olduğu diziden ötürü son günler içerisinde çok fazla konuşulmuş olan oyuncu yeni bir tane aşka daha yelken açmış durumda.

Melis İşiten’le iki yaşında bir tane kızı olduğundan dolayı dostça ayrılma kararı alan Uraz Kaygılaroğlu, son günler içerisinde Sefirin Kızı isimli dizisindeki başarısı sebebiyle isminden söz ettirmekte. Oyunculukla alakalı performansın yanında özel yaşamıyla da sık bir şekilde gündeme gelmiş olan yakışıklı durumdaki oyuncu, şu anda da gönlünü fenomenlerden Mehtap Algül’e kaptırmış durumda.

Arkadaşlıkları çok kısa bir zamanda aşka dönen ikili, paylaşımından dolayı kendilerini ele vermiş oldu. Ezhel’e ait olan ”Shawty bana baksan” isimli şarkıyı paylaşmış olan Algül’e Kaygılaroğlu’nun yorum olarak ”Shawty benimle misin bu akşam?” şeklindeki karşılığını vermiş olması gözden hiç bir şekilde kaçmadı. Çok daha yeni bir ilişkiye başlamış oldukları konuşulan ikili şu zamanlarda birbirini takip etmemekte.

Diğer taraftan Mehtap Algül’le Uraz Kaygılaroğlu’nun boşanmış olduğu eski eşi Melis İşiten’in benzerliği de herkesi adeta şaşkına çevirmiş durumda. Eski eşi ile çok sık bir şekilde görüşen Kaygılaroğlu, evlilikleri süresince beraber çektirmiş oldukları fotoğrafları da Instagram hesabı üzerinden silmedi.