Çok uzun bir zaman önce Beşiktaş Spor Kulübü’nün yakışıklı kalecilerinden biri olan Loris Karius’la buluşmuş olduğunu ileri süren ve daha sonra da futbolculardan Emre Aşık tarafından atılan mesajları ifşa edip gündeme adeta bomba gibi düşen fenomenlerden Merve Taşkın, Twitter hesabı üzerinden üstsüz bir şekilde paylaşımda bulunup bütün dikkatleri üzerine çekmiş oldu.

Şu zamanlarda yakın arkadaşları ile birlikte Tokyo’da yer alan Merve Taşkın, her bir dakikasını da sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmayı sürdürüyor. Geçmiş olduğumuz gün arkadaşları ile birlikte alışverişe çıkmış olan ve çok fazla beğenmiş olduğu ürünleri alıp almaması hususunda takipçilerine bir soru soran Taşkın, kıyafet alımı gerçekleştirirken sınırları da çok fazla zorlamış oldu. Twitter hesabı üzerinden üstünde yalnızca etek bulunan fotoğraflarını paylaşmış olan Taşkın; ”Etek güzel duruyor mu aşkolar alayım mı bunu?” şeklinde bir soru sordu. Taşkın’ın söz konusu bu paylaşımının altına ise binlerce sayıda yorum gelmiş oldu.

Merve Taşkın, bundan sadece yirmi altı gün öncesinde de Instagram hesabı üzerinden takipçileri tarafından sorulan soruları yanıtladığı konusunda bakireliği konusunda herkesi şaşırtan bir açıklama da bulunmuştu. Fenomenlerden Merve Taşkın, ”Bakireliğini ciddi olarak kaybettin mi?” şeklinde sorulan soruya ”Bakire bir durumdayım. Yani bilimsel bir şekilde bakireyim. İlk ilişkimi yaşadıktan sonra kadın doğum uzmanına muayeneye gitmiştim ve esnek bir durumda olduğumu, bunun fazlasıyla nadir bir şey olduğunu, normal bir şekilde doğum gerçekleştirene kadar bakire kalacak olduğumu söyledi. Ölene kadar bakire olacağım yani” ifadeleriyle bir yanıt vermişti.