Amerika Birleşik Devletleri içerisinde küçük bir uçak, Louisiana eyaleti üzerinde yer alan bir ilçe içerisinde otoparka düştü. Uçak içerisinde 6 kişinin yer aldığı, 5’inin yaşamını yitirdiği ve 1 kişinin ise yaralanmış olduğu açıklaması yapıldı. Uçak içerisinde yaşamını yitirenlerden bir tanesinin de spor muhabirlerinden Carley McCord olduğu öğrenildi.

Söz konusu bu uçak, Amerika Birleşik Devletleri’nin Louisiana eyaleti içerisindeki Lafayette isimli ilçede düştü. Uçak içerisinde 6 kişinin yer aldığı ve 5 tanesinin de yaşamını yitirdiği ifade edildi. Söz konusu bu kazada yaşamını yitirenlerin arasında Global Data Systems isimli firmanın başkan yardımcısı görevinde bulunan Robert Vaughn Crisp (59) ayrıca tekrar aynı firmanın başkanının eşi olan Gretchen Vincent (51) ile birlikte oğlu Michael Walker Vincent (15)’in yanı sıra WDSU TV isimli kanalın spor muhabirlerinden Carley McCord ve en son da pilotun yer aldığı bilgisi verildi.

Aynı zaman içerisinde Louisiana State University (LSU) isimli takım antrenörünün gelini olduğu bilgisine ulaşılan McCord’un yaşamını yitirdiğini eşi de doğrulamış oldu. AP isimli haber ajansı için görüntülü bir şekilde mesaj yollayan acılı eşlerden Steve Ensminger Jr açıklamasında; ”Bu hiç bir şekilde gerçek değil gibi hissetmekteyim” ifadeleriyle konuşmuş oldu.

Başarılı muhabirlerden biri olan McCord, Instagram hesabı üzerinde elinde yer alan mikrofonu, başında Noel Baba şapkası ile birlikte objektife gülümsemekte olan bir fotoğrafını yayımlamıştı.