Çocuklar Duymasın isimli dizide can vermiş olduğu Sertaç adlı karakterle tanınırlık elde eden oyuncu ve de yazarlardan Kalust Şalcıoğlu, covid-19’a yakalanmış durumda. Durumu ağırlaşmış olan Şalcıoğlu’nun tedavisine ise hastane içerisinde devam edilmekte.

Dünyayı etkisinin altına almış olan Covid-19 salgınıyla alakalı olarak çok kötü haberler gelmeyi sürdürüyor. En son ise yayınlanmış olduğu her dönemde çok büyük bir ilgiyle izlenmiş olan Çocuklar Duymasın adlı dizide rol alarak tanınan 42 yaşında bulunan oyuncu ve de yazarlardan Kalust Şalcıoğlu’nun Covid-19 virüsüne yakalanmış olduğu ortaya çıkmış oldu.

Geçmiş olduğumuz gün özel bir hastane içerisinde tedavi altına alınmış olan Kalust Şalcıoğlu, virüsün akciğerlerine inmiş olduğunu ifade etti. Tedavisine devam edilmekte olan ünlü oyuncu Instagram hesabı üzerinden de oksijen maskesi ile fotoğrafını paylaşıp akciğerlerinin açılmaya çalışmakta olduğunu ifade etti..

Covid-19 virüsüne yakalanmış olduğunu öğrendiği zaman sağlığıyla alakalı olarak açıklamalarda bulunan Kalust Şalcıoğlu virüsün akciğerlerine inmiş olduğunu ifade etti. Son seneler içerisinde oyuncu ve de yazar kimliği ile beraber ön plana çıkmış olan Kalust Şalcıoğlu’nun aslında gerçek mesleği de inşaat mühendisliğidir.