Bir dönemler ekranlardaki en popüler isimlerden bir tanesi olan oyuncu Tardu Flordun, son görüntüsü ile birlikte şoke etmiş oldu. Fazlasıyla yaşlanmış olduğu ve kilo almış olduğu görülmekte olan Flordun’un, estetik ameliyat olarak göz torbalarını da aldırmış olduğu, bundan dolayı yüzünde şişlik meydana geldiği ortaya çıkmış oldu.

2000 senesi içerisinde Evdeki Yabancı adlı diziyle oyunculuk kariyerine adım atmış olan Tardu Flordun, kısa zamanda şöhreti yakalamayı başarmış, birbirinden önemli pek çok önemli projelerde de boy göstermeye başlamıştı. Pınar Altuğ’yla beraber başrollerinde yer almakta oldukları 2005 senesinde karşımıza çıkan Davetsiz Misafir adlı dizi ve 2006 senesi içerisinde yayınlanmış olan Binbir Gece dizisiyle şöhret basamaklarını hızlı bir şekilde çıkmakta olan ünlü oyuncu, tanınmaz hale gelmiş durumda.

Çok uzun bir zamandan beri ekranlardan uzak kalmış olan Tardu Flordun, son görüntüsü ile birlikte gören herkesi de şoke etmiş oldu. Sosyal medya üzerinde paylaşılmış olan fotoğrafta, fazlasıyla yaşlanmış olduğu ve kilo almış olduğu görülmekte olan ünlü oyuncunun, göz torbalarını aldırdığından dolayı yüzünde şişlik meydana geldiği de dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı.

Fotoğrafı görmüş olan sosyal medya üzerindeki kullanıcılar, görüntünün karşısında şoke olmuş durumdayken, ünlü oyuncu için yaşlanmış olduğu ve değişmeye başladığı yönünde yorumlar da yapıldı.