Üsküdar ilçesinde ünlü oyunculardan Tarık Papuççuoğlu’nun evi içerisinde bir yangın çıktı. Yangın esnasında oyuncuyla birlikte söndürmek için yardıma gelmiş olan bir komşusu dumandan dolayı etkilendi. Papuççuoğlu ise, eli ile birlikte başından hafif bir biçimde yaralanırken ambulans içerisinde ilk müdahalesi gerçekleştirildi.

Yangın ise sat 14:00 civarında Altunizade Mahallesi’nde yer alan Bestekar Sadettin Kaynak sokak içerisinde gerçekleşti. 4 katlı olan bir binanın 1. katı içerisinde yaşamını sürdüren ünlü durumdaki oyuncu Tarık Papuççcuoğlu’nun mutfak bölümünde yangın çıktı. Dumanların çıktığını fark etmiş olan oyuncu ise yangına hemen müdahale de bulundu.

Yangın çıktığını fark etmiş olan komşuları da itfaiye ile birlikte sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Bina içerisinde yaşamını sürdüren bir tane komşusu ise ünlü durumdaki oyuncuya yardım etmeyi istedi. Yoğun bir şekilde çıkan dumandan dolayı Papuççuoğlu ile komşusu kendilerini hemen dışarıya attı. İhbarlar üstüne olayın yaşandığı yere gelmiş olan itfaiye ekipleri ise yangına müdahalede bulunarak kısa zaman içerisinde söndürdü. Yangın esnasında dumandan etkilenmiş olan oyuncuyla birlikte komşusuna ilk müdahale ise ambulans içerisinde gerçekleştirildi.

Eliyle başından hafif bir şekilde yaralanmış olan ünlü oyuncu açıklamasında; ”Mutfak içerisinde aniden dumanlar yükselmeye başladı. Elektrik ile doğalgazı hızlıca kapattık. İyiyim ben merak edilecek bir şeyim yok” ifadeleri ile konuştu. Ambulans içerisindeki ilk müdahalenin sonrasında hastaneye gitmemiş olan oyuncu binadaki komşusunun evine gitti