Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Ahu Yağtu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu mini etekli, göğüs dekoltesine sahip fotoğrafı ile adeta gündem olmuş durumda. Yağtu’nun yapmış olduğu bu paylaşım hayranlarından çok büyük bir beğeni toplamış durumdayken, bahsi geçen bu fotoğraf binlerce sayıda beğeni alarak gündeme yerleşti.

En son ‘Kadın’ isimli dizi içerisinde can verdiği ‘Pırıl’ adlı karakterle isminden bir defa daha söz ettirmeyi başaran Ahu Yağtu, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımla yeniden gündem olmayı başardı.

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Ahu Yağtu, güzelliğini açık bir şekilde sergilemekte olduğu bu paylaşımıyla beraber sosyal medya üzerinde hayranlarından çok büyük bir beğeni toplamış oldu. Kadın isimli dizi içerisinde ‘Pırıl’ adlı karakterle ilk 2 sezon içerisinde çok uzun sahnelerde yer alan oyuncu, üçüncü sezon içerisinde de kısa zamanlı bir şekilde yapım üzerinde yer aldı. Son bölümler içerisinde ekranda izleyememiş olduğumuz başarılı oyuncu, diziden ayrıldı mı sorusu herkes tarafından merak edilmeye başlandı.

Sosyal medya üzerinde de bazı zamanlarda paylaşımlar yapmaya devam eden Yağtu, kırmızı renkli elbisesini giyerek olay yaratan bir poz vermiş oldu. Yaz döneminden kalma bir tane fotoğrafını filtresiz bir şekilde paylaşan oyuncuya, takioçileri tarafından binlerce sayıda beğeni yağmış durumda.