Pop müzik tarzının güçlü seslerinden biri olarak öne çıkan Yudum Akbulut, iki senelik bir aranın sonrasnda yepyeni şarkısı “Ömrüm” ile müzik piyasasına çok harika bir dönüş gerçekleştirdi.

Yudum Akbulut adını pek çok dinleyici sahne çalışmalarının yanı sıra 2019 senesi içerisinde paylaşılan ilk müzik çalışması olarak öne çıkan ‘Mavi Siyah’ adlı şarkıyla duymuştu. Şimdilerde ise Yudum Akbulut, ‘Ömrüm’ adlı yeni single çalışmasını Kemal Aslan Music Yapım etiketi ile müzikseverlerle buluşturmuş oldu. Sözlerinin yanı sıra müzik ile birlikte aranje ve klibi çok fazla beğeni olarak öne çıkan şarkı çok kısa bir zaman öncesinde dijital platformlarda yayınlanmış olmasına karşın müzikseverlerden de tam not almayı başardı.

2 şarkıdan oluşan maxi single projesinin ilk çalışması olarak öne çıkan ‘Ömrüm’ adlı single ile sevenleriyle tekrardan buluşmuş olmasının mutluluğunu yaşamakta bulunan Yudum Akbulut, çok iddialı durumda olan şarkısı ile birlikte müzik listelerini de alt üst etmeye hazırlanmakta olduğunu ifade etti.

Sözü ile birlikte müziği İlknur Tekin’e ait durumda bulunan ‘Ömrüm’ adlı şarkının Beykoz Kundura Fabrikası içerisinde çekilmiş olan klibinin yönetmen koltuğunda da Erkan Nas yer aldı. Şarkının aranjesinde ise İran asıllı müzisyenlerden MoMoRiza imzası var. Yudum Akbulut ise, Ömrüm adlı şarkının klibinde güzelliğinin yanı sıra iddialı görüntüleri ile birlikte çok fazla dikkat çekmiş oldu.