Haber Global kanalında spiker olarak görev yapan Ekin Olcayto, gece yarısında su içmeye kalktığına başı döndü ve kedisine ait seramik mama kabının üstüne düştü. Kabın bu esnada kırılmış olan parçaları boğazının yanı sıra çenesine de saplanmış olan spiker, hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılmış oldu.

Cumartesi günlerinde Haber Global kanalında Başka Şeyler adlı programın spikerliğini yapmakta olan Ekin Olcayto evinde fazlasıyla talihsiz bir kaza geçirmiş oldu. Gece yarısında ölümden dönmüş olan spikerin geçirmiş olduğu talihsiz kazanın detayları da kesinleşti.

Gece yarısına susadığından dolayı uykusundan uyanan Olcayto, su içme amacıyla da yatağından kalktı. Sadece bir kaç adım atmasının ardından tansiyonu düştüğünden dolayı gözleri kararmış olan ünlü spiker, kedisinin seramik mama kabının üstüne düşmüş oldu. Kaba ait kırılmış olan parçalar da 46 yaşında bulunan Olcayto’nun boğazının yanı sıra çenesine girmiş oldu. Baygınlık geçirmiş olan Olcayto, evinde yer alan arkadaşları tarafından plastik cerrahi servisinin yer aldığı bir hastaneye kaldırılmış oldu. Hızlı bir şekilde ameliyata alınmış olan spikerin söz konusu bu operasyonu da başarılı bir biçimde tamamlanmış oldu. Durumu daha da iyiye gitmekte olan Ekin Olcayto, gelecek günlerde taburcu edilmiş olacak.