Ünlü bir durumdaki medya patronlarından Acun Ilıcalı, geçmiş olduğumuz akşam üzeri Murat Boz ile birlikte Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve de İbrahim Büyükak’la beraber Etiler Da Mario adlı restoran içerisinde akşam yemeğinde buluştu. Ilıcalı, mekandan çıkarken muhabirlerle de ayaküstü bir şekilde sohbet etmiş oldu. Ilıcalı’nın unutkanlığı da orda yer alan herkesi kahkahaya boğmuş oldu.

Çıkış esnasında gazetecilerin sorduğu soruları cevaplayan Acun Ilıcalı programla alakalı olarak ”Bizler bu işi çok önemli bir görev olarak görmekteyiz ve 10 seneden beri her yılbaşı gününde de 1. olmaktayız. İzleyicilerimizi evleri ya da herhangi bir taraftan bizi izlemekte olan insanları mutlu etmiş olduysak ne kadar da mutlu bize” ifadelerine yer verdi.

Röportajdan hemen sonra aracın ön taraftaki koltuğuna Murat Boz, arka taraftaki koltuğa da Acun Ilıcalı oturmuş oldu. Hemen sonrasında ise şoförünün bulunmadığını fark ederek direksiyona geçmiş olan Acun Ilıcalı; ”Şoförümüz de bugün bulunmuyor, onu biz unuttuk. Arka taraftan bekliyoruz” ifadelerine yer vererek herkesi güldürmüş oldu.

Ilıcalı’nın ropörtajı esnasında babasının yanına kadar gelmiş olan Yasemin Ilıcalı’nın objektiflerden rahatsız durumda bulunması da çok fazla dikkat çekmiş oldu.