Denizli ilinin Valisi görevinde bulunan Hasan Karahan, özellikle de gençleri zehirlemekte olan uyuşturucu ile mücadeleye büyük bir kararlılıkla sürdüreceklerini belirtip; ”Uyuşturucuya karşı mevcut durumdaki dikkatimizi arttırıp bu hususta gevşeklik göstermeden işlerimizi sürdüreceğiz.” ifadelerine yer verdi

Uyuşturucu ve de Bağımlılık ile Mücadele İl Değerlendirme Toplantısı, Vali görevinde buluna nHasan Karahan’ın başkanlığıyla gerçekleştirildi.

Vali görevinde bulunan Hasan Karahan, uyuşturucu ile mücadele hususunda devletin bütün organları ile beraber kararlı mücadele verilmiş olduğunu ifade ederek, şu ifadelere yer verdi; ”Denizli ili içerisinde zaten bu konudaki duyarlılık çok daha dikkatliydi. Artış göstererek mücadelemiz sürecek. Çok daha zorlu bir şey elbette ki insanın zaafına hitap etmiş olan, insanın en düşük noktalarını hedef almış durumdaki bir düşman karşımıza çıkmış durumda, tamamen şeytani bir çaba. Bunun elbette ki pazarlamakta olanları da fazla. Ondan dolayı da işimiz çok zor ancak hiç bir şekilde bırakmamak gerekiyor. Bizler ise hiç bir şekilde teslim olmayacağız. Bunu yitirdiğimizde insanlığımızdan olmaktayız. Bu denli çok önemli bir mücadele. Ondan dolayı da dediğim gibi hepimiz bu hususta sorumlu durumdayız..” ifadelerine yer verdi.