Başarılı ve yakışıklı oyunculardan biri olan Çağatay Ulusoy’la Duygu Sarışın’ın ayrılmış oldukları iddiaları vardı. Çift ise İzmir ili içerisinde beraberken objektiflere yakalandı. Ayrılmış oldukları ileri sürülen ünlü durumdaki çift, İzmir ilinde bir kahvaltı sofrasında objektiflere takıldı.

Ayrılmış oldukları iddiaları ile alakalı sessizliğini korumaya devam eden çift, uzun bir zamandan beri beraber görüntülenmemekteydi. Duygu Sarışın’ın memleketi olduğu bilinen İzmir ilinde kahvaltı sofrasında objektiflere yakalanan çift, bu kareyle birlikte ayrılık konusundaki dedikodulara yanıt vermiş bulundu.

Duygu Sarışın Kim?

Duygu Sarışın, 24 Kasım 1987 tarihi içerisinde İzmir ilinde dünyaya gözlerini açmıştı. Aslen de İzmir’li olduğu bilinmektedir. Babası ise geçmiş dönemlerden Konak Belediye Başkanı olarak tanınan Ahmet Sarışın’dır. Dokuz Eylül Üniversitesinde yer alan Güzel Sanatlar Fakültesindeki Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. İzmir Ekonomi Üniversitesinde yer alan Moda Tasarım Bölümü içerisinde de dersler almış olan Duygu Sarışın, İzmir Devlet Tiyatrosu içerisinde bir dönem oyunculuk yapmış durumdadır.

2011 senesinde Cennetin Sırları isimli diziyle birlikte televizyon dünyasına adım atmayı başarmış; İçerde isimli dizinin yanı sıra Kaçak Gelinler isimli dizi ile birlikte İnadına Yaşamak isimli dizi, Güneşi Beklerken isimli dizi, Ufak Tefek Cinayetler isimli dizi ve Rengarenk isimli dizide rol almıştır.

Duygu Sarışın şu zamanlarda ise, Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmaya başlayan Azize adlı dizide rol alıyor.