Denizli ili içerisinde termometrelerin on beş dereceyi göstermiş olduğu hafta sonunda Denizlililer de parklara akın etmiş oldu.

Denizli kent merkezi içerisinde kış mevsiminin ortasında bahardan kalan günler yaşanmakta. Hafta sonu olduğunda sıcak durumda bulunan havayı fırsat bilmiş olan Denizlili vatandaşlar, park ile birlikte mesirelik alanlara akın etmiş oldu. Mesirelik alanlar üzerinde vatandaşlar aileleriyle beraber yürüyüş ile birlikte piknik yapmış durumdayken, bazı aileler ise parkta çocuklarıyla beraber oyun oynadı.

Ailesiyle birlikte akrabaları ile güzel bir durumdaki havanın tadını çıkartmış olan bir vatandaş ise; ”Bu Pazar günü tatilimizi iyi bir şekilde değerlendirelim, çocuklarla beraber uzun bir zamandan beri Çamlık Parkı’na çıkmamıştık. Biraz gezelim, havada ciddi bir anlamda fazlasıyla güzel. Bir tane piknik havası ile birlikte yaz havası benzerindeki çok güzel bir hava mevcut” ifadelerine yer verdi.

Bir başka vatandaşta çocuklarını gezdirebilmek amacıyla çıkmış olduğunu ve kış mevsimi olmasına karşın havanın fazlasıyla güzel ve sıcak bir durumda bulunduğunu ifade ederek; ”Ailemizle ile birlikte dışarıya çıkalım dedik. Hava fazlasıyla güzel bir durumda olduğundan dolayı da herkes dışarılara çıkmış ne kadar da güzel, çocuklarımızı oynatabildiğimizden dolayı da çok mutluyuz. Kış mevsimi olmasına karşın böyle bir hava çok güzel oldu. Pazar günü tatil olmasıyla daha da güzel oldu” ifadeleriyle açıklamada bulundu.