Türkiye ile ilgili söylemiş olduğu hakaretten ötürü 6 ay ceza almış olan ve linç girişimine maruz kalmış bulunan Barbaros Şansal, yeni senede paylaşım yaptığı videodaki sözleri ile tekrardan bir gündem yaratmış oldu.

2016 senesini 2017 senesine bağlamakta bulunan gece sosyal medya üzerinde paylaşmış olduğu videoda Türkiye’ye hakaret etmekte bulunan Barbaros Şansal’dan tepkileri çeken yeni bir tane daha video geldi. Şansal yeni senede paylaşmış olduğu videoda kullandığı sözlerle tekrardan tepki toplamış oldu.

Şansal’ın yılbaşı partisi içerisinde Türkiye’yle ilgili konuştuğu videosu sosyal medya üzerinde çok büyük bir tepki topladı. Şansal’a çok kısa zaman içerisinde binlerce sayıda olumsuz yorum gerçekleştirildi.

Barbaros Şansal tarafından Türkiye’ye hakaret etmekte bulunan videosuna tepkiler yağdı 2 sene önce Türkiye’ye hakaret ettiğinden dolayı havalimanı içerisinde linç girişimine maruz kalmış olan ve kurtulan Şansal, yeni videosu içerisinde de ”Beni uçağın merdiveni önünde beklemeyin.” ifadelerine yer verdi.

Şansal, 2016 senesini 2017 senesine bağlamakta olan gece sosyal medya üzerinde paylaştığı Türkiye’ye hakaret ettiğinden dolayı 6 ay 20 günlük bir ceza almış ve cezası ise ertelenmişti. Twitter hesabı üzerinden yayınlamış olduğu video ile tartışma konusu olmuş bulunan modacılardan Barbaros Şansal, Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağıyla İstanbul iline vardığı zaman adeta linç girişimine maruz kalmış idi.