Barış Arduç ile birlikte başrollerini paylaşmış olduğu Kuzgun adlı dizinin final kararı almasının sonrasında dinlenmeye çekilme kararı alan oyunculardan Burcu Biricik ile birlikte eşi Emre Yetkin Asya’ya tatile çıktı.

Yeni bir proje içerisinde yer alma konusunda karar vermeyen ünlü oyuncu ve eşi olan Emre Yetkin Vietnam’a tatil yapmak amacıyla gitti. Daha öncesinde de Uzak Doğu’ya tatil yapmak amacıyla gitmiş olan ünlü durumdaki çift Instagram hesabı üzerinden mutlu hallerini de paylaşmış oldu. seyahat ile ilgili detaylar vermiş olan Biricik, yemek hususunda da çok büyük bir sorun yaşadıklarını göstermiş oldu.

Bir tane restaurant içerisinden paylaşım gerçekleştiren Yetkin, yemek masasını açık bir şekilde paylaşıp ”Açız’ şeklinde bir not yazdı. Geçmiş olduğumuz sene içerisinde Japonya ile birlikte Tayland, Afrika ve Malezya’ya gitmiş olan ünlü çift bu defa da tercihlerini Vietnam’a gitmekten yana kulanmış oldu.

Burcu Biricik Kim?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 senesi içerisinde Antalya ilinde yer alan Elmalı ilçesinde dünyaya gözlerini açtı. Burcu Biricik, lisans ile ilgili eğitimini İzmir Ege Üniversitesinde yer alan Arkeoloji Bölümü içerisinde bitirdi. Üniversite senelerinde Bornova Belediyesinde yer alan Şehir Tiyatrosu içerisinde çalışmaya başlamıştı. Yaşlı Hanımın Ziyareti ile birlikte İkinin Biri,, Yedi Kocalı Hürmüz ve Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım gibi farklı oyunlarla birlikte kısa filmler içerisinde rol alarak oynadı.