O Ses Türkiye isimli programın 11 Ocak Cumartesi gününde paylaşılmış olan bölümü içerisinde, jüri üyeleri arasında yer alan Murat Boz, 16 yaşında bulunan Zonguldaklı olduğu öğrenilen yarışmacıya öyle güzel bir teklifte bulundu ki, genç yaştaki yarışmacı bu teklife ne diyeceğini bile bilemedi.

Acun Ilıcalı tarafından yapımcı ve sunuculuğunun yapıldığı ”O Ses Türkiye” adlı yarışmanın 26. bölümü içerisinde sahne almış bulunan Berkay Türk, söz ile birlikte müziği Ufuk Beydemir’e ait durumda bulunan ”Ay Tenli Kadın” isimli bir parçayı seslendirdi.

Sahne performansından dolayı jüri üyelerini döndürmeyi başaramamış olan 16 yaşında bulunan Berkay’a ise, Murat Boz çok önemli bir söz vermiş oldu. Memleketi Zonduldak ili içerisinde konser vermek amacıyla senede birkaç defa gelmekte olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı, tekrar geldiğinde Berkay’la beraber bir şarkı söylemeyi istediği açıklamasında bulundu.

Ünlü durumdaki şarkıcı; ”Ben aslına memleketime konsere çok fazla gitmekteyim. Zonguldak ilinde konser gerçekleştirdim, illa ki bir gün tekrar orda konser yapacağım. Oraya geldiğim zaman seninle birlikte bir şarkı söylemiş olacağız ve sahne de yanacak. Enerjisi fazlasıyla güzel, fazlasıyla da efendi bir kardeşimiz. Aynı zamanda da hemşehrim. Ben senle sahnemi paylaşmayı çok fazla isterim, elbette ki sen de bunu istersen” ifadeleriyle konuşma yaptı.