Yapmış olduğu her paylaşımın yanı sıra açıklamasından dolayı da gündem olmayı sürdüren Şeyma Subaşı, geçmiş olduğumuz günler içerisinde konuk olarak katıldığı Magazin Noteri adlı program esnasında yapmış olduğu çok çarpıcı açıklamalardan dolayı da isminden söz ettirmeyi sürdürüyor. Acun Ilıcalı’dan daha çok çocuk yapmadığından dolayı pişman olduğunu açık bir şekilde ifade eden Subaşı’nın sözleri de herkesi çok fazla şaşırttı.

Şeyma Subaşı, ünlü ve başarılı televizyonculardan Acun Ilıcalı’yla çok uzun seneler boyunca aşk yaşadıktan hemen sonrasında evlenmiş ve sadece 15 ay geçtikten sonra da tek celsede boşanmalarıyla gündeme gelmişti. Ilıcalı’dan Melisa ismini vermiş olduğu bir tane kız çocuğu bulunan Şeyma Subaşı, çocukları fazlasıyla çok sevdiğini ve hatta çevresinde yer alan herkesin ona bir tane anaokulu aç diye fikirde bulunduklarını da anlattı. Ayrıca çocuk itirafı da gerçekleştirmiş olan Subaşı açıklamasında; ”Keşke ben Acun’dan 3 tane çocuk yapmış olsaydım, şimdi çok rahattım” ifadelerine yer verdi.

Program esnasında Acun Ilıcalı’yla yapmış olduğu evliliğinden de söz eden Şeyma Subaşı açıklamasında; ”Çok fazla yorulmuş bir durumdaydık, 18 yaşımdan bu yana yaşamış olduğumuz olaylardan. Metres ile ilgili etikete de alışmış oldum. Acun ile birbirimize karşı hiç bir şekilde toleransımız kalmamıştı. Ben ise para amacıyla sürdürebilecek bir karakterde değilim. O beni ben de onu istemedim. İkimizde bir müddet boyunca kendimize gelmeye çalıştık ancak bu olmadı. Ben fazlasıyla aşık bir durumdaydım ve ölüyordum onun için” ifadelerine yer vermişti.